DAX 31. 08. 2018

Včerejší den vypadal velice dobře, bohužel však vůbec nevyšel dle našich představ. Včerejší high nebylo testováno a ani gap nebyl uzavřen. A to jsme měli opravdu velkou pravděpodobnost na uskutečnění těchto jevů. Nakonec Dax vyrazil razantně short prakticky bez možnosti vstupu, low ze středy bylo proraženo takřka okamžitě. Kupce jsme našli na velice pěkném support levelu na 12 395, který jsme bohužel zapomněli ve včerejší analýze zmínit. Následoval pohyb vzhůru, kdy jsme takřka smazali celý propad. Uzavření proběhlo ve spodní hranici rozpětí. Dnes otevíráme prakticky na stejné ceně, co jsme včera uzavřeli.

Důležité oblasti

  • Resistence: /
  • Support: /

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 8:00 German Retail Sales
  • 11:00 CPI Flash Estimate

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes je opravdu těžké říci, kam by mohl Dax pokračovat. Jediné vodítko je, že jsme poměrně agresivně našli kupce na 12 395, tak by šlo preferovat o trochu více long. Pro long hovoří i neuzavřený gap mezi včerejškem a středou, který bychom mohli uzavřít. Nicméně to může být plán i na několik dalších dní. Na straně short toho bohužel moc nemáme. Na druhou stranu je důležité pamatovat, že dnes je 82 % šance na proražení včerejšího high nebo low a dnes vypadá, že low je dostupnější než high.

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.