DAX 31. 07. 2018

Pondělní seance dle našeho pohledu žádné pěkné obchodní příležitosti nepřinesla. Poté, co se Dax navrátil do rozpětí předešlého dne, tak velmi zpomalil. Postupem seance Dax začal velmi pozvolně padat až takřka k ceně 12 750, kde jsme zmiňovali support. Dnes otevíráme s rostoucím gapem o velikosti 31 bodů.

Důležité oblasti

  • Resistence: /
  • Support: 12 744, 12 700

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné zprávy vyloženě pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

Vzhledem k tomu, že máme poměrně velkou pravděpodobnost na uzavření gapu, tak první hypotéza počítá se shortem. Jestliže uzavřeme gap, tak bychom mohli prorazit včerejší low a následně najít kupce na supportu 12 744 nebo na supportu na ceně 12 700. Výsledkem by mohlo být, že se navrátíme do rozpětí předešlého dne, kde uzavřeme. Pokud do trhu vstoupí agresivně kupci, lze očekávat proražení včerejšího high a pak i vrcholu swingu.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.