DAX 30. 7. 2015

Včerejší obchodní seance dle očekávání neměla jednoznačný směr. Obchodovali jsme uvnitř rozpětí posledních dvou dní. Po poměrně rovnoměrném střídání kupců a prodejců, nakonec kupci ovládli závěr seance a uzavřeli v blízkosti denního high. Toto high můžeme považovat za slabé.

Ikdyž už jsme slabé high prorazili, stále můžeme očekávat reakční aktivitu směrem k hlavní zóně 11211, což je mikro kompozitní VPOC i VPOC včerejší seance. Stále jsme v rozpětí pondělního trendového dne, proto nelze jednoznačně určit směr trhu. Pokud bychom dostali reakční aktivitu ve formě prodejů, lze očekávat kupce nebo alespoň nějakou zvýšenou aktivitu na hladině 11211. Pokud k reakční aktivitě nedojde, kupci mají pomerně otevřený prostor až k LVN ceně 11415.

30dax

DAX 30. 7. 2015 30min graf s denními profily a mikro kompozitním profilem

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.