DAX 30. 11. 2018

I přes opravdu velkou pravděpodobnost na proražení středečního high tato situace nenastala. Navíc ani support na 11 331 příliš nezafungoval. Jakmile jsme klesli pod tento support, tak se změnil v rezistenci a prodejce už přilákal. Celá včerejší seance se odehrávala vně rozpětí předchozích dní. Dnes otevíráme takřka bez žádného gapu.

Důležité oblasti

  • Resistence: slabší trend linka.
  • Support: /

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • G20 – celý den.

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes nemáme v blízkosti žádné S / R levely ani žádnou úvodní jasnou statistiku. Navíc obchodujeme v zahuštěné oblasti posledních dní. Z PA pohledu můžeme spíše očekávat průraz včerejšího low a pak pokračování k  jasnému targetu 11 175, které by mohlo být poměrně rychlé. Pokud do trhu vstoupí kupci, lze očekávat průraz 11 400 a pak zase vstup prodejců. Žádné jasné zóny na straně long nemáme. Pokud ani jedna strana nebude dominantní, můžeme dostat pěkný chop day.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.