DAX 3. 7. 2015

Dax včera otevřel v rovnovážné oblasti na close předchozího dne a zde strávil téměř polovinu obchodní seance. Následně se vydal směrem short a otestoval zmiňovanou hladinu supportu 11090. Zde však nebyli kupci natolik silní, aby iniciovaly pohyb k vyšším cenám. LVN zóna 11090 byla vyplněna objemem, čímž se mikro kompozitní profil za tento týden stal vyvážený. Z profilu je však patrné silnější low a slabší high týdenní distribuce. Vzhledem k tomu, že se nacházíme přímo v rovnovážné oblasti tohoto týdne, nelze jasně preferovat býky nebo medvědy.

Makroekonomický kalendář dnes nabízí v 10:30 britské PMI a v 11:00 maloobchodní prodeje eurozóny. Odpolední část seance by mohla být mírně pomalejší z důvodu svátku v USA. Nezapomeňte, že řecká krize je stále hlavním tématem. Nedělní referendum může s trhy pořádně zahýbat. Lze očekávat další otevření gapem jako tomu bylo na začátku tohoto týdne. Otevřené pozice je před koncem dnešní seance vhodné uzavřít nebo patřičně zahedgovat.

3-7-dax

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.