DAX 3. 5. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší analýza takřka vůbec nevyšla. Očekávali jsme především líný trh a short k uzavření gapu a pak volatilní svíčky po vyhlášení FOMC. Místo toho jsme dostali raketových výstřel vzhůru a pak zpomalení. Výsledné rozpětí je 240 je abnormální, ale do extrémních hodnot se neřadí. Dnes jsme otevřeli s rostoucím gapem, který již byl uzavřen.

Důležité oblasti

  • Support: 12 743, 12 656

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 11:00 CPI Flash Estimate y/y, Core CPI Flash Estimate y/y

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes máme poměrně vysokou pravděpodobnost na překonání včerejšího high. K tomuto účelu bychom mohli najít kupce na 12 743, což je poslední zóna, která chrání zónu velmi nízkého objemu, která je mezi 12 656 – 12 743.
  • Pokud bychom se dostali pod 12 743, tak můžeme očekávat rychlejší výprodej směrem k 12 656. Pokud by prodejci byli opravdu agresivní není nereálné ani uzavření gapu, který vznikl mezi pondělím a středou. Vzdálenost je dosažitelných 220 bodů. Navíc dnes máme vyhlášení řady reportů.

Analýza Daxu 3.5.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.