DAX 3. 4. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Vítám vás u po-velikonoční analýzy. Poslední čtvrteční seance byla ve znamení  postupného pomalého růstu bez žádné významnější korekce. Dnešní seance otevřela s 149 bodů velikým gapem, který je na poměru Daxu extrémní.

Důležité oblasti

  • Slabší – Rezistence: cca 12 042
  • Support: cca 11 870

Statistiky pro dnešní den

  • Z 11 výskytů máme dnes 82 % pravděpodobnost na uzavření v rozpětí předešlé seance.
  • 71 % na proražení high předešlé seance.
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné makroekonomické zprávy, které by mohly výrazně ovlivnit Dax.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes máme poměrně slibnou indikaci v podobě statistiky na long, ale je třeba zmínit, že high předešlého dne je poměrně deleko – nějakých 190 bodů, což  představuje nadprůměrně aktivní seanci. Z tohoto důvodu je pravděpodobné, že dnes nemusíme proražení čtvrtečního high dostat.  Navíc v první obchodní hodině je Dax poměrně líný. Pokud se přeci jenom vydáme nahoru, tak kupce by mohla přilákat slabší rezistence na ceně 12 042. Pokud se vydáme dolů, tak target představuje čtvrteční low, která se zdát být dnes dosažitelnější.

Analýza Daxu 03.04.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.