Dax 3. 11. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Při včerejší seanci došlo k uklidnění po středečním uptrendu. Dax se pohyboval pomalu do strany stále na stejných cenách. Low se vytvořilo na pěkné ceně 13400, kde do trhu přišli kupci, kteří se zastavili až s uzavřením seance na ceně 13465. Zajímavé, jak cena close připadla přesně na férovou cenu úterního dne.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli mírně nad včerejším high avšak zůstali jsme pod all time high 13486. Včerejší objem potvrdil, že na aktuálních vysokých cenách se chce obchodovat. Včerejší den můžeme označit za konsolidaci, bude nyní záležet, jestli to je konsolidace po rostoucím pohybu, kdy se nyní dočkáme poklesu, nebo naopak konsolidaci můžeme označit za akumulování objednávek a čekat tak další útok na nové vyšší ceny. V případě, že prorazíme high a vyrazíme vzhůru, nevíme, na které ceny máme mířit. Pokud budou dnes aktivnější prodejci, očekáváme test včerejšího VPOC 13430. Jestliže tato cena nebude reagovat jako support, můžeme se dočkat poklesu do úterního rozpětí. Kdyby se projevili prodejci agresivně, dost by se nám líbil scénář uzavření úterního gapu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.