DAX 3. 1. 2019

Včerejší seance byla ve znamení úvodního pádu přes support 10 423, který žádné kupce nenalákal. Zato další support na 10 373 zafungoval skvěle. Od tohoto support následoval pohyb o 250 bodech a vytvořili jsme zde denní low. Rezistence 10 530 zafungovala také velmi dobře. Nakonec jsme uzavřeli přímo na high a dnes otevíráme s velkým klesajícím gapem, který je způsoben očekávaným propadem tržeb amerického Applu.

Důležité oblasti,

  • Resistence: 10 568
  • Support: 10 423

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost 90 % na překonání včerejšího high na 10 630.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 16:00 – USD – ISM Manufacturing

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes otevíráme s výrazným klesajícím gapem a velkou pravděpodobností na proražení včerejšího high. Každý long obchod má tedy jasně stanovený target s velmi dobrým RRR. Kupce bychom mohli najít na 10 423 a odpor prodejců na 10 568. Proražení včerejšího high má velkou pravděpodobnost, ale je třeba pamatovat na to, že vždy se může stát cokoliv.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.