Dax 3. 1. 2018

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance začala silným výprodejem. Prodejci se dostali až pod 12760, avšak pokud se podíváme na trh, je jasně vidět, že tato cena zafungovala jako support. Od supportu se kupci odrazili zpět do hodnot začátku obchodní seance. Dostali jsme se na samotné open, ale na konec seance jsme ještě mírně poklesli na 12885.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli drobným rostoucím gapem. Včerejší seanci bychom mohli chápat jako odvrácení od nižších cen. V tomto případě je nyní jasná zóna pro kupující 13050. Samozřejmě je to zóna cílová, kde bychom očekávali zpomalení trhu. V případě, že včerejší odraz od 12760 nebude chápán trhem jako support, je možné, že se podíváme k ceně 12600, která byla nejdůležitější cenou v září 2017.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.