DAX 3. 09. 2018

Vítám Vás u první zářijové analýzy. V pátek Dax nakonec začal poměrně rychlým výprodejem, námi zobrazená trend linka jako support vůbec nezafungovala, nicméně velice dobře  se osvědčila jako rezistence. Po úvodním shortu nastala konsolidace, aby v závěru seance nakonec do trhu vstoupili ještě prodejci, kteří dostali trh až k low. Dnes otevíráme s klesajícím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 356
  • Support: 12 241

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • žádné news vyloženě pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

Dneska jsme měli 70 % šanci na proražení pátečního low, což se stalo velice rychle. Na straně long máme k uzavření ještě gap, který má poměrně velkou pravděpodobnost na uzavření. Pokud uzavřeme gap a vydáme se ještě o kousek výše, tak bychom mohli prodejce najít na rezistenci 12 356. Pokud spadneme pod dnešní low, lze očekávat rychlejší pohyb vstříc k supportu na 12 241.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.