DAX 29. 7. 2015

Pro včerejší obchodní seanci jsme očekávali primárně další prodejní aktivitu. Upozornili jsme, že prodejci v trhu nemohou být věčně a že je vhodné připravit se i na korekční pohyby kupců. Právě tato situace včera nastala. I přes to, že předchozí rovnovážnou oblast nelze považovat za úplně platnou díky trendovému dni, dostali jsme reakční nákupní aktivitu. Kupci dokázali dostat ceny zpět na férovou hladinu 11210 ze dne 27. 7. Tato cena byla opět uznána jako férová.

Vzhledem k tomu, že dnes otevíráme v okolí této ceny a trh je za poslední dva dny poměrně vyvážený (viz. mikro kompozitní profil posledních dvou dní), nelze jednoznačně určit směr pro dnešní obchodní seanci.

29daydax

DAX 29. 7. 2015 30min graf s denními profily a mikro kompozitním profilem za poslední dva dny

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.