DAX 29. 6. 2018

Vítám vás u poslední analýzy tohoto týdne. Včerejší seance byla velmi podobná té předchozí. Dax nejprve klesl a prorazil předešlé low, následně do trhu vstoupili kupci, kteří smazali cca polovinu propadu. Dnes Dax otevřel velmi silně s rostoucím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: střednědobá trend linka
  • Support: 12 162

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 9:55 Změna německé nezaměstnanosti

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dle mého názoru opravdu není zřejmé, které strana bude mít pro dnešní seanci navrch. Statistika říká, že máme 88 % šanci na uzavření gapu. Nejprve bude tedy vhodné si počkat na vstup prodejců a pak cílit obchod na hodnotu včerejšího uzavření. PA vypadá dnes spíše tak, že bychom mohli zaútočit na včerejší vrchol, ale akce posledních dní je takřka identická – nejdříve short, průraz low minulého dne a pak long. Dále máme pravděpodobnost 80 %, že uzavřeme uvnitř předešlé seance.

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.