DAX 29. 5. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší seance byla poměrně unikátní a to v tom, že bylo proraženo jak high tak low předchozí seance, což se děje pouze v cca 9 % času. Support a trend linka kolem 12 909 přinesli pouze menší rostoucí korekci. Dax následně razantně spadl a uzavřel blízko svého low. Dnešní den začal významným propadem, Dax se zastavil na supportu 12 769, kde aktuálně zabojovali kupci.

Důležité oblasti

  • Intradenní rezistence: 12 839
  • Intradenní support: 12 769, 12 629

Statistiky pro dnešní den

  • 75 % pravděpodobnost na uzavření mimo rozpětí včerejšího dne. (Pouze 4 výskyty)
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné významné zprávy přímo pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes bohužel nemáme žádná statistická očekávání. Z PA pohledu můžeme očekávat rostoucí korekci směrem k 12 836 a následný short směrem k low swingu na 12 677. Další cíl představuje docela pěkný support na 12 629.
  • Pokud bychom se dostali nad 12 836, tak můžeme spíše očekávat zpomalení a test pěkné trend linky, kde by mohli vstoupit prodejci.

Analýza Daxu 29.5.2018

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.