DAX 29. 3. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včera vyšlo prakticky všechno. Trh nejdříve krásně prorazil úterní low, kde jsme měli pravděpodobnost na průraz 76 %. Následně jsme našli kupce pod zmíněnou trend linkou. Pak také zafungovala i rezistence na 11 948 a  trend linka na 11 997. Nakonec Dax vystoupal až k úternímu high, ale průraz high mělo pravděpodobnost pod 10 %, takže to bylo ideální místo pro shortování. Dnes Dax otevřel na místě uzavření, takže gap již bohužel byl uzavřen.

Důležité oblasti

  • Rezistence: cca 12 000
  • Support: cca 11 825

Statistiky pro dnešní den

  • Z 12 výskytů máme dnes 83 % pravděpodobnost, že uzavřeme v rozpětí předchozího dne a 83 %, že prorazíme včerejší high nebo low.
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné makroekonomické zprávy, které by mohly výrazně ovlivnit Dax dnes na

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes bohužel nemáme žádné vyloženě jasná očekávání. S čím, ale můžeme počítat jsou statistiky, která nám říkají, že máme 83 % pravděpodobnost na uzavření v rozpětí a 83 % pravděpodobnost na průraz včerejšího extrému. Co z toho plyne je, že jakmile dojde k průrazu jednoho extrému, tak se vyplatí spíše jít opačným směrem a cílit zpět na včerejší rozpětí. Ideální situace je taková, že se přiblížíme k opačnému extrému, ze kterého bude skvělý support, protože pravděpodobnost proražení obou extrémů v jedné seanci je pouze 14 %. Je nutné rovněž upozornit na to, že některé statistiky mají málo výskytů a stát se může, jako vždy, cokoliv.

Analýza Daxu 28.3.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.