DAX 29. 11. 2018

Včerejší seance začala dle očekávání uzavřením gapu. Kupce jsme na supportu 11 325 bohužel nenašli a velice jsme zpomalili. Po otevření americké seance vstoupili do trhu výrazně kupci, ale k průrazu úterního high nedošlo. Dax uzavřel téměř na vrcholu svého celodenního rozpětí.

Důležité oblasti

  • Resistence: /
  • Support: 11 331

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 9:00 ECB Draghi konference.

Hypotézy pro dnešní seanci

Dneska máme velkou pravděpodobnost na proražení včerejšího high na 11 415. Kupce bychom mohli nalézt na 11 331. Pokud bychom výrazně klesli pod tento support, lze očekávat stejně jako včera zpomalení a zacyklení. Pokud by však prodejci byli velmi silní, můžeme očekávat i postupný útok na uzavření gapu z 23.11., který je necelých 200 bodů daleko.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.