Dax 29. 11. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla opravdu hodně zajímavá a dá se říct i nečitelná. Ihned po otevření trh uzavřel gap, následovalo několik impulsivních swingu na stranu long i short. První zajímavá situace nastala, když Dax v 9:45 prorazil low pondělní seance a našel agresivní kupce. Následně trh obchodoval v rovnovážné oblasti předchozího dne. Již to vypadalo, že v rovnovážné oblasti i uzavřeme, ale ke konci obchodování Dax vystřelil vzhůru a uzavřel takřka na samém vrcholu.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance otevřela s rostoucím gapem, který má poměrně velkou pravděpodobnost na uzavření. Ihned po otevření trh vyrazil vzhůru a pokud kupci zůstanou nadále agresivní, můžeme očekávat, že trh prorazí vrchol swingu na 13 2019, dále můžeme očekávat test stále netestovaného VPOCu na 13 255. Pokud by se trh dostal nad tento VPOC, lze očekávat, že uzavřeme v zóně mezi 13 250 – 13 333, která doposud nebyla řádně otestovaná. Pokud najdeme v trhu prodejce, kupce můžeme najít na zóně 13 068, pokud tuto cenu prorazíme, lze očekávat test včerejšího VPOCu na 13 031. Poslední zónou vhodnou pro nákup je včerejší LVN na 13 013.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Analýza 29.11.2017

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.