DAX 29. 10. 2018

Vítám vás v novém týdnu. V pátek Dax nejdříve klesl, prorazil o malý kousek čtvrteční low, našel kupce a vyrazil vstříc uzavření gapu, který nebyl uzavřen rovněž o malý kousek. Došlo k uzavření uvnitř čtvrteční seance s celkovým rozpětím 224 bodů, což je neobvykle velké. Dnes jsme uzavřeli gap v prvních minutách.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 295, 11 514
  • Support: /

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • /

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes můžeme očekávat vstup kupců směrem k 11 295, kde by mohli zabojovat prodejci, ale lze spíše očekávat, že dojde k průrazu i čtvrtečního high. Pokud po průrazu čtvrtečního high vstoupí prodejci, je pravděpodobné, že uzavřeme uvnitř páteční seance. V případě, že po proražení čtvrtečního high budou stále aktivní kupci, lze očekávat další postup vzhůru směrem k 11 514. Jestliže kupce nenajdeme a ani nedojdeme k překonání high čtvrtka, lze spíše očekávat pomalejší pohyby vně rozpětí pátku.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.