DAX 29. 08. 2018

Včera Dax velmi silně vyrazil nahoru, následně jsme začali testovat zónu kolem rezistence na 12 575, kde vstoupili prodejci, kteří po celou dobu seance již nedovolili kupcům pohyb k vyšším cenám. Uzavřeli jsme nakonec ve spodních 20 % a dnes otevíráme s rostoucím gapem o velikosti 18 bodů.

Důležité oblasti

  • Resistence: slabší zóna kolem 12 575
  • Support: 12 462, 12 526

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • žádné zprávy pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes máme 70 % šanci na proražení včerejšího low, k tomu docela dobrou šanci na vyplnění gapu. Na hranici gapu by mohli zabojovat kupci, ale následně lze očekávat spíše propad níže k dalšímu supportu na 12 464 či 12 495. Pokud kupci dostanou trh až nad 12 572, lze naopak čekat proražení high.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.