Dax 28. 9. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Kupcům se skutečně zadařilo. Ani nepotřebovali využít podpory z 12600 a dostali se na vyšší ceny. Reistence 12610 byla tak definitivně překonána. Dostáváme se na červnové hodnoty tohoto roku. Největší část objemu byla včera zobchodována na ceně 12660, avšak ani zde se kupci nezastavili. Dokázali vytvořit nové aktuální high na ceně 12695, z kterého klesli na 12670, kde byla seance uzavřena.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli mírným rostoucím gapem na ceně 12685. Seance je zatím bez většího pohybu na své otevírací ceně. Pokud budou kupci pokračovat ve své převaze, mají před sebou resistenci ve formě HVN na ceně 12710. To je krásná zóna, kterou by mohli kupci považovat za svůj cíl. Opět se ale nabízí, že bychom se mohli dočkat také poklesu a to ke včerejší férové ceně 12660. Rostoucí pohyby obecně nebývají tak rychlé, takže je možné, že by tato situace mohla nastat. V případě, že bychom se od včerejší férové ceny odrazili vzhůru, byla by to další dobrá zpráva pro kupce.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.