Dax 28. 8. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Páteční seance byla poměrně nebezpečná. Dopoledne došlo k výprodeji až na 12125, avšak kupci zareagovali velmi rychle a vrátili ceny Daxu zpět vzhůru. Už to vypadalo, že prorazíme i high předchozí seance, avšak to se kupcům nepodařilo. Seance byla nakonec uzavřena v červených číslech na ceně 12170.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli klesajícím gapem a ihned se vydali na jih. Páteční low máme proražené a prodejcům by se nyní mohla líbit cena 12090 jako cílová hodnota. Pokud by prodeje pokračovaly, očekáváme test právě této oblasti. Jestliže však budou dnes aktivní kupci a podaří se jim odvrátit výprodej, očekáváme návrat k 12170, což by znamenalo také uzavření gapu. 30 bodový gap byl v historii uzavřen z 80 %, což je poměrně zajímavé číslo. Více informací se dozvíte v naší Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.