DAX 28. 6. 2019

Čtvrteční seance byla velmi pěkná s dostatečnými pohyby pro ziskové obchody. Dax nejdříve vzrostl nad středeční high, čímž byla splněna statistika ( 82 %) o proražení předešlého denního high nebo low. Následně do trhu vstoupili prodejci, které jsme očekávali až o něco málo výše. Dax poté padal přes první support na 12 229, kde se ani nezastavil, k druhému supportu na 12 191, který zafungoval fantasticky:

Nakonec jsme krásně splnili statistiku o uzavření v rozpětí předešlého dne, což mělo pravděpodobnost 87 %. Dnes otevíráme s malým rostoucím gapem.

Důležité oblasti

  • Rezistence: 12 344
  • Support: 12 120

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • G20 Meeting

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes máme z pohledu PA poměrně vyrovnané šance na long a short. Nicméně je třeba poznamenat, že včerejší odmítnutí nižších cen bylo poměrně razantnější. Z tohoto důvodu bychom mohli vzrůst směrem k 12 344, kde bychom mohli najít prodejce a navrátit se zpět do včerejšího rozpětí. Z důvodu konání G20 můžeme rovněž očekávat pomalejší a nervóznější trh.

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.