DAX 28. 6. 2018

Hypotéza číslo 2 vyšla takřka zcela přesně. Hypotéza číslo 1 přestala být platná jakmile drobný support na 12 195 žádné kupce ani náznakem neoslovil. Pod úterním low jsme našli kupce, kteří vstoupili do trhu poměrně agresivně a dostali Dax k uzavření gapu (pravděpodobnost 75 %), následně jsme prorazili i úterní high, což nebylo příliš pravděpodobné, ale v závěru vstoupili do trhu i prodejci, kteří splnili statistiku, která říkala, že z 86 % uzavřeme vně úterní seance.

Důležité oblasti

  • Resistence: dvě střednědobé trend linky, 124 64
  • Support: 12 246

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • EU Economic summit
  • 14:30 USD Final GDP

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dle mého názoru opravdu není zřejmé, které strana bude mít pro dnešní seanci navrch. V blízkosti máme drobný support na 12 246, pokud bychom tento support prorazili, tak ještě bychom mohli najít kupce kolem ceny 12 150 – 12 195, kde by nám vznikla krásná formace Hlava a ramena. Pokud do trhu vstoupí kupci, tak máme v blízkosti jako rezistenci dvě trend linky a rezistenci na ceně 12 464.

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.