DAX 28. 5. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Za celý realizační tým Získejúčet.cz vám přeji krásný a hlavně úspěšný začátek posledního květnového týdne. Páteční seance bohužel nenásledovala naprosto přesně naše očekávaní. Očekávali jsme short z 12 933 směrem k uzavření gapu. Tato úroveň žádné prodejce nepřilákala a místo toho trh našel prodejce až těsně pod čtvrtečním high. Páteční seance spadá do cca 8 % dní, kdy nedošlo k průrazu high nebo low předchozího dne. Co jsme statisticky odhadli bylo uzavření v rozpětí předchozího dne. Dnes Dax otevírá s výrazným rostoucím gapem.

Důležité oblasti

  • Intradenní rezistence: 13 060
  • Intradenní support: 12 909 + trend linka

Statistiky pro dnešní den

  • Pouze 17 % pravděpodobnost na uzavření gapu.
  • 78 % pravděpodobnost na uzavření v rozpětí včerejšího dne.
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné zprávy.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes bohužel nemáme žádná statistická očekávání. Z PA pohledu můžeme očekávat pokles k uzavření gapu, na suppotu 12 909 bychom mohli najít kupce a vydat se testovat rezistenci na 13 060. Pokud support na 12 909 žádné kupce nepřiláká, tak by mohla zafungovat nakreslená trend linka. V případě pomalejšího trhu bychom mohli najít kupce na zmíněných dvou supportech a uzavřít blízko dnešního open.
  • Pokud do trhu vstoupí agresivní kupci ihned po otevření, tak bychom se mohli dočkat testu 13 060 poměrně brzy, nicméně je třeba pamatovat na to, že dnes mají v USA svátek, takže by trhy v odpoledních hodinách mohly být pomalejší.

Analýza Daxu 28.5.2018

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.