DAX 28. 3. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší seance otevřela s rostoucím gapem a mimo rozpětí pondělní seance. Trh dlouho balancoval a držel se na vyšších cenách, ale nakonec prodejci zvítězili a dostali se do rozpětí pondělí. Dnes Dax otevřel v rozpětí předešlého dne, gap již byl uzavřen.

Důležité oblasti

  • Rezistence: 11 948, trend linka cca 11 997
  • Support: cca 11 832

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 14:30 USD Final GDP

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes máme opět pravděpodobnost na proražení včerejšího low a to krásných 76 %. Rovněž máme v blízkostí poměrně hezké support / resistence úrovně, které by mohli přinést nějakou aktivitu. Pokud výrazně prorazíme včerejší low, tak lze očekávat test 11 704.
  • Pokud se vydáme nyní nahoru, tak prodejce bychom mohli najít na zmíněných rezistencích 11 948 / 11 997 s cílem průrazu včerejšího low.

Analýza Daxu 28.3.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.