Dax Analýza 28. 2. 2018

Rekapitulace předchozího dne

V úterní seanci jsme díky několika statistikám očekávali long, který se však vůbec nedostavil. Hypotéza na long padla jakmile jsme prorazili pondělní low, pak již proražení pondělního high nebylo příliš pravděpodobné. Jedinou statistiku, kterou jsme splnili bylo uzavření mimo předešlé rozpětí, což se nakonec stalo. Dnes zatím pokračujeme v započatém shortu.

Důležité Price Action oblasti

  • Slabší rezistence: 12 618,12 733
  • Slabší support: 12 185, 12 275

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 14:30 USD Prelim GDP

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnešní den bohužel nemá žádná jasná očekávání. Trh se stále pohybuje v oblasti mezi cenami 12 275 – 12 618. Dnes se můžeme opřít akorát o každodenní běžné statistiky, které jsou například proražení high/low první obchodní hodiny nebo high/low prvních dvou obchodních hodin. Pokud do trhu vstoupí prodejci a dostanou cenu až k 12 275-12 185 lze očekávat vstup kupců, kteří budou chtít udržet cenu v daném kanálu.
  • V případě, že do trhu vstoupí agresivně kupci, tak průraz včerejšího high je velmi nepravděpodobný a z tohoto důvodu, lze usuzovat, že spíše zůstaneme v rozpětí předchozího dne.

Analýza Daxu 28.2.2018

Analýza Daxu 28.2.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.