DAX 28. 11. 2018

Rychlé splnění statistiky o proražení pondělního high a následný propad a uzavření vně pondělní seance. To je charakteristika včerejší seance. Support na 11 284 byl proražen, ale následně na této oblasti vstoupili kupci. To samé jde říci o rezistenci na 11 309, která byla mnohokrát proražena, ale trh se většinu seance držel pod ní. Dnes otevíráme s výrazným rostoucím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: /
  • Support: 11 325, 11 174

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • /

Hypotézy pro dnešní seanci

Dneska můžeme očekávat short směrem k zaplnění gapu, na supportu 11 325 by mohli vstoupit kupci. Pokud bychom klesli pod 11 325 a zatím by nebylo proraženo včerejší high, lze očekávat útok na low. Pokud by již bylo proraženo high, lze očekávat zpomalení. Dnes máme 82 % pravděpodobnost, že bude proraženo včerejší high nebo low a z pohledu PA se zdá lepší cílit na včerejší high. Po proražení včerejšího high lze očekávat vstup prodejců, kteří by vrátili trh zpět do rozpětí včerejška.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.