Dax 28. 11. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seanci jsme začali prodejním gapem, který měl dobrou naději na uzavření. Tak se stalo hned dopoledne a kupcům se podařilo dostat přes předchozí férovou cenu až na high 13115. Toto high bylo silně odmítnuto, došlo ke korekci a nakonec i k obratu trhu. Dax se vrátil zpět do oblasti zvýšeného objemu. Uzavřeli jsme nakonec na HVN 13005.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance také otevřela prodejním gapem, avšak v menší podobě a gap jsme ihned uzavřeli. Stále se nacházíme v rovnovážné oblasti a přiznáme se, že nemáme moc silné myšlenky pro jakýkoliv obchodní scénář. Dokud neopustíme oblast 13085 – 12950, trh může nejasně přešlapovat na místě. V případě, že dnes budou silnější prodejci, očekáváme proražení 12950. To je první moment, kdy bychom jim začali trochu věřit na další prodejní pohyby. Naopak kupci by se dlouhodobě měli snažit o dosažení 13220, avšak také platí, že dokud se nevymaníme z aktuální rovnováhy, nemáme důvod proč kupcům fandit.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.