Dax 27. 9. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Za včerejší seanci si kupci mohou pogratulovat. Podařilo se jim zobchodovat největší množství objemu na vyšší cenách s férovou cenou na 12600. Na horní hranici dlouhodobé rovnováhy tlačíme již několikátý den a vypadá to, že by se kupcům mohlo podařit tuto hranici překonat. Z našeho pohledu je resistence 12610 velmi slabá.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Kupci dnes otevřeli rostoucím gapem o velikosti 34 bodů. Takový gap byl v historii uzavřen ve 100% ze 7 případů. Bohužel, výskyt je velmi malý, proto pro nás není statisticky významný. Podobně velké gapy byly uzavřeny z 65 %. V případě, že dnes půjdeme směrem ke close ceně včerejšího dne, očekáváme právě na těchto hladinách pokus o nastartování dalších býčích pohybů. 12600 je silná HVN posledních dní, která by nyní mohla zafungovat jako support. Pokud se tak stane, očekáváme aktivitu nad cenou 12610. V případě, že kupci dnes nebudou silní, pomalejší aktivita mírně pod nebo v okolí 12600 by se dala očekávat.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.