DAX 27. 4. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší seance opět vyšla velice dobře. Pravděpodobnost 73 % na proražení středečního high se naplnila. Dax v prvních několika hodinách byl v chopu, aby pak po pěkném pin baru (30M graf) vystřelil vzhůru. Dax uzavřel na svém high a dnes po otevření došlo jednak k proražení high i k uzavření gapu. Rovněž také vyšla statistika o uzavření o mimo rozpětí. Kdo tedy včera vytrval s uzavřením pozice, rozhodně se mu to vyplatilo.

Důležité oblasti

  • Slabší support: 12 476

Statistiky pro dnešní den

  • Z 18 výskytů máme 100 % pravděpodobnost na uzavření mimo včerejší rozpětí.
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • V průběhu dne máme několik reportů, které by mohly ovlivnit Dax.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnešní hlavní statistika je spekulace na to, že uzavřeme mimo rozpětí čtvrtka. Pravděpodobnost, že bychom došli až k včerejšímu low je pouze 11 %. Pokud by do trhu vstoupili prodejci, můžeme očekávat rychlý propad až k 12 476, kde by do trhu mohli vstoupit kupci. Kupci mají dnes jasný target v podobě high swingu z  24.4. na 12 658.

Analýza Daxu 27.04.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.