DAX 27. 11. 2018

Včerejší analýza nám vyšla velice dobře. Dax překonal rezistenci na 11 309 bez žádného zaváhání. Následně se rezistence změnila na support a posloužila velmi dobře. Dax se od tohoto supportu odrazil 2x. Dax nakonec uzavřel takřka na vrcholu svého přibližně 140 bodového rozpětí. Dnes otevíráme s klesajícím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 309
  • Support: 11 284, 11 059, 11 175

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • /

Hypotézy pro dnešní seanci

Vzhledem k tomu, že máme velmi vysokou pravděpodobnost na proražení včerejšího vrcholu, tak veškeré long obchody mají jasně daný target. Následně můžeme očekávat vstupu prodejců a nebo zpomalení, protože se zacházíme v zahuštěné oblasti z 12-19.11. Zóna 11 309 by mohla posloužit jako rezistence, pokud Dax klesne pod ní. Proražení i pondělního low neočekáváme, protože to má pravděpodobnost pouze 11 %.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.