Dax 27. 11. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Páteční seance byla ze začátku velmi úspěšná pro nakupující obchodníky. Těm se podařilo dosáhnout až na VPOC  z 22. 11. na ceně 13150. Odtud došlo ke korekci, která smazala polovinu denních zisků. Tímto prodejem jsme se vrátili zpět k HVN 13050. Páteční seance byla nakonec uzavřena na ceně 13065.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli prodejním gapem o velikosti 32 bodů. Takový gap byl v historii uzavřen v 83 % případů, což je celkem pěkná statistika. Pro více informací využijte naši Statistickou aplikaci. Aktuálně se tedy nacházíme zpátky uprostřed široké HVN 13050 – 12950. Je možné, že zde strávíme dnešní seanci. Makroekonomický kalendář pro nás dnes nemá žádné zajímavé vyhlašování. Pondělní seance bývají často pomalejší a právě oblast HVN by tomuto tempu mohla vyhovovat. Pokud budou dnes aktivnější kupci, kromě uzavření gapu by se jim mohlo podařit otestovat páteční VPOC na ceně 13080. Pokud budou aktivní prodejci, očekáváme pokus o test spodní HVN 12950. Až na této ceně trh rozhodne, jestli se blízké době dočkáme prodejních pohybů nebo nikoliv.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.