DAX 26. 4. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší seance vyšla skvěle. Rezistence na 12 478 zafungovala perfektně a jakmile trh dosáhl svého hraničního rozpětí (170 bodů), tak se Dax otočil a celý pohyb korigoval. Dnes Dax otevřel na ceně včerejšího uzavření a zatím jde do shortu.

Důležité oblasti

  • Slabší support: 12 373

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 14:30 ECB vyhlašuje úrokové sazby – POZOR

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes máme poměrně velkou pravděpodobnost na proražení včerejšího high, poblíž bohužel nemáme žádné zcela jasné supporty, pouze slabší support na ceně 12 373.  Kromě toho máme ve hře dvě poměrně hezké trend linky, které by mohly vyvolat v trhu nějakou reakci. Pravděpodobnost, že dnes uzavřeme mimo rozpětí včerejší seance je celých 73 %.

Analýza Daxu 26.04.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.