DAX 26. 10. 2018

Na včerejší seanci je krásně vidět, že i když má určitý jev pravděpodobnost 96 % (proražení středečního low), tak se to opravdu nemusí stát. Včera jsme očekávali, že najdeme prodejce na 11 160 nebo na 11 259 a vydáme se vstříc ceně 11 040. To se bohužel nestalo. Dax místo toho stabilně rostl, výsledné rozpětí je extrémních 300 bodů.  Dnes otevíráme s klesajícím gapem o velikosti 131 bodů, tento gap se v minulosti zatím nevyskytl. Z tohoto důvodu nelze spočítat pravděpodobnost uzavření.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 295
  • Support: /

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 16:00 ECB konference.

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes můžeme očekávat vstup kupců směrem k 11 295, kde bychom nejprve mohli najít prodejce, předtím než do trhu zase vstoupí kupci a překonají včerejší high. V následujících dnech můžeme očekávat útok na neuzavřený gap z 22.10., což je jasný cíl pro kupce. Pokud však do trhu kupci nevstoupí je možné z našeho pohledu očekávat pomalejší pokles k ceně 11 040. V 16:00 je vyhlášení ECB, v tento čas se může stát  cokoliv.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.