DAX 26. 07. 2018

Jak nám poslední dobou vycházeli SR zóny skvěle, tak tento týden nic moc. Dax začal velmi pomalu a držel námi zmíněný support na 12 641. Následně došlo k výraznému propadu, kdy Dax prorazil úterní low. Potom jsme již očekávali zpomalení a lehký vstup kupců tak, aby byla splněna statistika na uzavření uvnitř před-včerejšího rozpětí. Místo toho však do trhu vstoupili razantně kupci a z velkého short dne se nakonec stal rostoucí den. Včerejší den byl pravděpodobně náročný na psychiku velkého množství obchodníků.

Důležité oblasti

  • Resistence: /
  • Support: 12 629

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 14:30 ECB konference

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes máme velkou pravděpodobnost, že včerejší high bude proraženo. Veškeré long obchody budou mít tedy jasně stanovený target. Jako support zóny lze využít například fibo levely i pěkný PA level na 12 629. Jakýkoliv další pohyb vzhůru má za cíl vrchol swingu z 18.7.

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.