DAX 25. 8. 2015

620 bodů. To je rozpětí včerejšího dne. Jistě jste zaznamenali paniku a silnou volatilitu na trzích po celém světě. Stejně tak Dax byl ovlivněn včerejší nejistotou. Od začátku obchodní seance jsme byli svědky výprodeje až ke zmiňované hladině 9600. Tato zóna na okamžik zapůsobila jako support a vytvořila korekci o cca 150 bodech, ale negativní přesvědčení bylo natolik silné, že při otevření americké seance jsme vytvořili low až na ceně 9318. Tato cena byla natolik levná pro nakupující obchodníky, že dokázali celý negativní pohyb korigovat, a dostat tak trh zpět na vyšší ceny. Nakonec jsme včera uzavřeli stále uprostřed zmiňované distribuce 10150 – 9600 na ceně 9633.

Aktuálně se nacházíme uprostřed této kompozitní distribuce z denního grafu a také v rovnovážné oblasti včerejšího dne. Je vhodné tedy očekávat zpomalení trhu a uznávání aktuálních cen dalším objemem objednávek. Spodní hranice 9600 není nijak silná, proto je možné, že budeme testovat i nižší ceny kompozitního profilu.

Nezapomeňme však, že na trzích stále panuje nejistota a i dnes můžeme být svědky zvýšené volatility a panických tržních pohybů. Tyto pohyby sice poskytují šance pro vysoké zisky, ale stejně tak je možné realizovat vysoké ztráty, proto buďte opatrní.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

25daxday

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.