DAX 25. 6. 2018

Páteční seance přinesla poměrně zajímavou akci. Dax nejprve začal velmi pomalu růst, aby pak v 16:00 razantně spadl a v 16:30 celý propad smazal a naopak ještě více rostl. V poslední hodině před uzavřením navíc Dax poměrně výrazně spadl. Dnes Dax otevřel na hranici pátečního uzavření a lehce klesá.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 660, 12 764
  • Support: bez blízkého supportu

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 10:00 German Ifo Business Climate

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Aktuálně se nacházíme v oblasti, kde je velmi těžké odhadnou další směřování trhu. Statistika nám toho dnes moc neříká, PA zóny také ne. Vzhledem k tomu, že jsme v pátek našli prodejce na jasné rezistenci na 12 587, tak z tohoto důvodu můžeme očekávat spíše short směrem k průrazu čtvrtečního low. Pokud bychom prorazili páteční high, tak můžeme očekávat test rezistence na 12 660.

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.