DAX 25. 5. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Čtvrteční seance byla ve znamení SR úrovně na ceně 13 004, která zafungovala fantasticky. Další zmíněný support na 12 849 byl proražen o poměrně významných 50 bodů než do trhu vstoupili kupci. Včerejší seance nejdříve otestovala gap, kde do trhu vstoupili velmi agresivní prodejci. V závěru seance sice kupci zabojovali, ale stále trh uzavřel ve spodní části svého rozpětí.

Důležité oblasti

  • Intradenní rezistence: 12 933, 13 060
  • Intradenní support: 12 769

Statistiky pro dnešní den

  • 100 % pravděpodobnost na uzavření gapu. ALE ! s pouze 5 ti historickými výskyty.
  • 80 % pravděpodobnost na uzavření v rozpětí včerejšího dne.
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 10:00 German Ifo Business Climate

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Úvodní hypotéza dnes počítá s uzavřením gapu. Předtím bychom mohli nalézt agresivní prodejce na 12 933. Jasný cíl na straně short představuje včerejší low a pak poměrně hezký support na 12 796.
  • Pokud bychom prodejce kolem ceny 12 933 nenašli, tak můžeme očekávat i rostoucí korekci směrem k včerejšímu vrcholu a možná i testu hezké rezistence na 13 060.

Analýza Daxu 25.5.2018

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.