DAX 25. 4. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Úterní seance byla nadmíru zajímavá. Dax nejdříve šel níž, aby našel kupce na úrovni včerejšího uzavření. Následně prorazil high aktuálního střednědobého swingu a dle třetí hypotézy do trhu vstoupili mohutně prodejci, kteří dostali trh dokonce až pod low pondělí, což bylo velmi nepravděpodobné (cca 10 %). Dnes Dax otevřel prakticky na včerejší hodnotě uzavření a aktuálně dělá rostoucí korekci.

Důležité oblasti

  • Rezistence: 12 478, 12 503

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné makro reporty pro Dax. Austrálie a Itálie mají dnes bankovní prázdniny.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes máme poměrně velkou pravděpodobnost na proražení včerejšího low, poblíž máme docela pěknou rezistenci na 12 478, kde bychom mohli najít prodejce. Pokud bychom se za tuto rezistenci dostali, můžeme očekávat pohyb až k 12 503, kde by do trhu rovněž mohli vstoupit prodejci. Každý dnešní short bude mít jasný target – včerejší low.

Analýza Daxu 25.04.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.