Dax 25. 10. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Další den, co jsme se posunuli spíše do strany. Včera odstartovali seanci kupci. Přiznáme se, že my jsme preferovali spíše prodejce a náš předpoklad o proražení předchozího low nebyl naplněn. Vůbec se za to nestydíme, takový je trading. Kupcům se podařilo dostat se na vyšší ceny, avšak na 13050 byli zastaveni. Objem zde scházel, takže se ceny propadly zpět a trh uzavřel na své denní férové ceně 13010.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli klesajícím gapem o velikosti 16 bodů. Pravděpodobnost uzavření je nyní 79 %. I fakt, že uzavření je přesně na férové ceně by mohl podporovat myšlenku uzavření gapu. Často trh testuje předchozí férovou cenu a obzvlášť v kontextu který nyní máme. Poslední 3 týdny se pohybujeme spíše do strany, dlouho jsme neviděli na Daxu delší vertikální pohyb. I z tohoto důvodu dnes očekáváme obchodní aktivitu mezi 12950 – 13060.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.