DAX 25. 9. 2018

Kdo si včera poznamenal rezistenci na 12 390, rozhodně neprohloupil. Na této zóně se vytvořilo dokonce high. Jinak byla včera akce Daxu rozhodně slabší. Rozpětí bylo pouhých 70 bodů. Dnes otevíráme s rostoucím gapem, který již byl uzavřen.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 367
  • Support: 12 239

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost 83 % na proražení včerejšího low.
  • 100 % pravděpodobnost na uzavření gapu.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • žádné vyhlášení pro Dax.

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnešní den začal poměrně zajímavě. Dax ihned splnil statistiku o proražení včerejšího low a ihned vystřelil vzhůru. Bohužel v blízkosti nemáme žádné vyloženě pěkné zóny. Nyní je pravděpodobnější, že Dax bude spíše klesat směrem k 12 300 a dále k 12 239. Pokud se dostaneme nad 12 385 můžeme očekávat i útok nad 12 444.

DAX 30min graf

DAX 30min grafProč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.