DAX 25. 07. 2018

Co se nám splnilo ze včerejší analýzy? Splnila se statistika reakční aktivity, naopak rezistence na 12 641 žádné prodejce nenalákala a Dax tuto zónou rychle bez váhání prorazil. Dax se vyšplhal až téměř na high swingu z 18.7., kde však vstoupili prodejci. Dnes otevíráme na hodnotě včerejšího uzavření.

Důležité oblasti

  • Resistence: /
  • Support: 12 641, 12 607

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost 67 % na uzavření uvnitř včerejšího rozpětí.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 10:00 German Ifo Business Climat

Hypotézy pro dnešní seanci

V případě, že Dax bude korigovat níže, tak bychom mohli nalézt kupce na drobném supportu 12 641, kde však je nutná opatrnost, protože pod touto zónou je oblast nízkého objemu, takže v případě, že do trhu nevstoupí kupci, můžeme očekávat rychlý pohyb k dalšímu už bezpečnějšímu supportu na 12 607. Jakmile se trhu ujmou kupci můžeme cílit obchody na včerejší vrchol a vrchol swingu z 18.7.

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.