DAX 24. 5. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší seance dopadla zcela mimo naše očekávání. Svíčka od 9:00-9:30 měla 140 bodů, což je více než je nejčastější celodenní rozpětí. Tato svíčka naše očekávání o uzavření v rozpětí předchozího dne úplně pohřbila. Celkové rozpětí bylo abnormálních 220 bodů. Dax zakotvil v zahuštěné oblasti z půlky května, kde na vrcholu uzavřel a dnes jsme testovali spodní hranici této zahuštěné oblasti. Dax dnes otevřel s klesajícím gapem.

Důležité oblasti

  • Intradenní rezistence: 13 060, 13 004
  • Intradenní support: 12 849

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 13:00 ECB Monetary Policy Meeting Accounts

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes nemáme žádná statistická očekávání. Pravděpodobnost na uzavření gapu je pouze 50 %, rozpětí první hodiny je neobvykle volatilní, takže bychom i dnes mohli dostat zajímavou akci. Na straně long máme poměrně dvě hezké rezistence – první kolem 13 000 a druhou kolem 13 060. Pokud se dostaneme přes 13 000, můžeme očekávat i dotek 13 060.
  • Na straně short máme pouze jeden vzdálenejší support.

Analýza Daxu 24.5.2018

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.