Dax 24. 11. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší start seance byl rychlejší než my. Než jsme napsali analýzu o tom, že by mohlo pravděpodobně dojít k proražení low, stalo se tak. Prodejci však nebyli příliš silní. Na 30min grafu se vytvořil silný pinbar, který nabízel myšlenku toho, že prodeje jsou falešné a dolů se Daxu příliš chtít nebude. Tak se stalo. Kupcům se podařilo dostat trh téměř až na 13050, avšak zde došlo k obratu a nakonec trh pokračoval směrem do strany v zmiňovaném rozpětí 12950 – 13050.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli v blízkosti včerejšího close, uvnitř včerejší rovnováhy. Nad sebou máme stále cenu 13050. Jakmile se nedostaneme mimo označené rozpětí 12950 – 13050, nemůžeme příliš preferovat kupce nebo prodejce. Jestliže se dnes kupci dostanou do vedení, jako cíl jsme si označili cenu 13150. Pro prodejce bude naopak důležité případné proražení supportu 12950.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.