DAX 24. 10. 2018

Úterní seance byla opět poměrně divoká a z našeho pohledu velmi těžká na obchodování. Dax nejdříve osciloval kolem ceny otevření, následně došlo k propadu, poté přišla korekce takřka až zase k ceně otevření. Aby toho nebylo málo, tak následoval propad a konečný zátah kupců, kteří dosáhli toho, že jsme uzavřeli takřka na vrcholu. Dnes otevíráme s menších klesajícím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 516
  • Support: 11 340

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost 64 % na proražení high.
  • Pravděpodobnost 77 %, že uzavřeme ve včerejším rozpětí.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 9:30 řada německých reportů.

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes bychom mohli očekávat úvodní drobný pokles k 11 340, kde by mohli vstoupit kupci. Následně můžeme očekávat vyplnění gapu a útok na včerejší high. Pokud bychom byli opravdu hodně aktivní, lze očekávat i test 11 516. V případě, že kupce nenajdeme, můžeme naopak očekávat i test včerejšího low, které je z pohledu PA velmi slabé.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.