Dax Analýza 24. 1. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Druhá seance tohoto týdne opět následovala statistiku. Uzavřeli jsme mezeru mezi včerejším open a pondělním high. Propadu pod pondělní high bylo velice rychle zamezeno agresivnímu kupci. Dax nakonec uzavřel takřka uprostřed range, kde také dnes otevřel. Dá se trochu říci, že Dax je nyní nerozhodný o dalším pokračování. Většina obchodníků cílila své targety na předešlý absolutní vrchol, který byl proražen a teď není jasné, zda se většina obchodníků přikloní k shortové korekci či na pokračování longu.

Důležité Price Action oblasti

  • PA Support na 13 541

Statistiky pro dnešní den

  • Dnes máme akorát klasickou statistiku, že z 83% můžeme očekávat proražení včerejšího high nebo low.
  • Pravděpodobnost 75 % na uzavření v rozpětí.
  • Další statistiky naleznete v naší Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Od 9:00 hodin do 11:00 je vyhlášeno mnoho reportů. V případě prudkých pohybů, pozor na proti-trendové obchody.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Z mého pohledu je nyní Dax nerozhodný, ale třeba se díky řadě reportů dočkáme solidní akce. Jediný support představuje úroveň 13 541. Pokud tento level překonáme a trh půjde agresivně dolů, tak můžeme očekávat průraz včerejšího low a následně i uzavření pondělního gapu.
  • Pokud do trhu vstoupí kupci, tak kromě testu včerejšího high nemáme příliš mnoho vodítek. V případě, že půjdeme agresivně nahoru, nebude příliš vhodné shortovat, protože nemáme žádné rezistence, o které se můžeme opřít.

Analýza Daxu 24.1.2018

Analýza Daxu 22.1.2018 Analýza Daxu 22.1.2018 Analýza Daxu 19.1.2018 Analýza Daxu 18.1.2018 Analýza Daxu 17.1.2018 Analýza Daxu 16.1.2018 Analýza Daxu 15. 1. 2018 Analýza Daxu 12.1.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.