DAX 24. 9. 2018

Páteční seance byla ve znamení rychlého růstu a následného propadu a zpomalení. Dax uzavřel v půlce svého rozpětí a dnes otevíráme s výraznějším klesajícím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 390
  • Support: 12 239

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 15:00 ECB Draghi – prohlášení.

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes můžeme očekávat návrat do rozpětí pátku, kde bychom mohli uzavřít gap a následně na této rezistenci – 12 390 i nalézt prodejce. Pokud se dostane nad 12 418, tak lze spíše čekat zpomalení. Průraz i pátečního high je méně pravděpodobný. Jakmile najdeme prodejce, tak máme rozhodně místo pro případnou korekci a to k ceně 12 300 či až k supportu na 12 239.

DAX 30min grafProč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.