DAX 24. 08. 2018

Včerejší seance byla opravdu poměrně nudná. Rozpětí 60 bodů je velice podprůměrné. Dnes otevíráme s rostoucím gapem uvnitř seance předchozího dne.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 489
  • Support: 12 243

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • žádné zprávy pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

Jsme uprostřed rozpětí a šance pro kupce i prodejce je poměrně stejná. Počkáme si tedy na informace, které nám dnešní seance nabídne v průběhu dne a podle toho můžeme cílit na proražení high nebo low. Zajímavé jsou dvě zóny: resistence 12 489 a support 12 243. Další informace kromě vyšší pravděpodobnosti na proražení low dnes bohužel nemáme, každopádně pozor na chop.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.