DAX 24. 07. 2018

Pondělní seance nevyšla zcela podle představ. Dax vystoupal na námi zmíněnou rezistenci, která sice do trhu nalákala prodejce, ale ti nebyli natolik silní, aby prorazili páteční low, což byl náš hlavní cíl. Místo toho se Dax obrátil a uzavřel na vrcholu. Dnes Dax otevřel mimo včerejší rozpětí s rostoucím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 532, 12 641
  • Support: 12 545 a trend linka

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 9:30 několik vyhlášení pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes máme velkou pravděpodobnost na návrat do rozpětí předešlého dne, takže všechny ranní obchody míří na short stranu. Kupce bychom mohli najít na drobném intradenním supportu a na zobrazené trend lince. Pokud vystoupáme výše, tak vstup prodejců by šel očekávat na pěkné rezistenci na ceně 12 641

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.