DAX 23. 3. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Čtvrteční seance byla opravdu zajímavá. První obchodní hodina předznamenala short, v 9:00 na zmíněné trend lince vstoupili agresivně kupci, kteří uzavřeli gap, který měl 68 % pravděpodobnost na uzavření. Když už to vypadalo, že spíše zpomalíme v rozpětí středy, tak do trhu mohutně vstoupili prodejci, kteří dostali trh pod oba zmíněné supporty. Dax uzavřel na svém úplném low a dle očekávání dnes Dax otevřel mimo rozpětí čtvrtka. Rozpětí bylo neobvyklých 300 bodů.

Důležité Price Action oblasti

  • Support: 11 888, 11 804
  • Rezistence: 12 032

Statistiky pro dnešní den

  • Pouze 50 % na návrat do rozpětí předchozího dne.
  • Pouze 3 výskyty kombinace včerejší lokace uzavření a dnešní lokace otevření. Všechny tři dny v minulosti uzavřeli mimo rozpětí předešlého dne.
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné významné zprávy pro Dax.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Aktuálně Dax poměrně mohutně posiluje. Rozpětí první hodiny 60 bodů je neobvyklé a mohlo by předznamenat nějaký více aktivní den, ale na druhou stranu dnes nemáme žádné fundamenty, které by se Daxu mohly dotknout. Prodejci by mohli do trhu vstoupit na ceně kolem 12 032 s cílem pokračovat ve včera započatém shortu. Kupci by mohli vstoupit na supportech 11 888 a 11 804. Dax by tak mohl uzavřít v zahuštěnější oblasti kolem cen 12 012 – 11 888.

Analýza Daxu 23.03.2018

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.